Consultant vânzări

Job Expired

Știi că ești la curent cu tot ce înseamnă tehnică adevărată și vrei să-ți transformi pasiunea în măiestrie? Triton te așteaptă să faci parte din echipă!

Beneficii:
– salariu brut de încadrare: 5200 lei ~ 6100 lei (în funcție de nivelul cunoștințelor tehnice);
– bonusuri și prime (în funcție de implicare și performanțe);
– salariul este plătit integral conform contractului de munca.

Cerințe:
– studii medii/superioare, permis categoria B;
– capacitate bună de comunicare și relaționare;

Descrierea jobului

Atribuții:
– promovarea și vânzarea produselor companiei;
– administrarea și dezvoltarea portofoliului de clienți și urmărirea realizării planului de vânzări.

Descrierea firmei

Prezenta activ pe piața sculelor încă din, firma TRITON SRL se străduiește permanent să urce in topul furnizorilor de profil din tara.

Poziția fruntașa deținuta la ora actuala se datorează seriozității si competentei echipei de vânzări, relațiilor de buna colaborare cu clienții, sprijinului constant al furnizorilor si nu in ultimul rand diversității ofertei. Activitatea firmei îmbina toate elementele necesare satisfacerii nevoilor clienților: consultanta, vânzare, service garanție si post-garantie, închirieri.

Ne străduim sa îmbinam armonios calitatea de top a produselor cu servicii pe măsura, clienții noștri beneficiind de consultanta de specialitate, servicii optime de transport, livrare si punere in funcțiune, service in garanție si post-garantie la cel mai înalt standard.

Existam datorita clienților noștri si prin urmare nu suntem niciodată prea ocupați pentru a le înțelege si satisface cerințele; ne respectam întotdeauna promisiunile si tot ceea ce facem sta sub semnul calității, consecventei, dinamismului, deschiderii fata de noutăți, grijii fata de colaboratori. Ne străduim să ne dezvoltam si sa ne perfecționam conținutul pentru a putea oferi produsele si serviciile solicitate, la un nivel calitativ superior.

Pentru ca numai un produs si servicii de calitate pot duce la obținerea unor rezultate de calitate..

Beneficii acordate

 Financiar

Bonus de performanta
Prime de sarbatori

 Dezvoltare

Traininguri de specializare

More Information

  • Acest job a expirat!
Trimite prin e-mail joburi ca acestea
Showing 1–0 of 0 jobs

Spune ce crezi

Distribuie acest job

Imbunatatirea nivelului de competente si cresterea ocuparii tinerilor NEETs din judetul Dolj, POCU/908/1/3/150503

Unde ne gasiti?

Sediu social: Craiova, jud. Dolj, Bdul Dacia, bl.175J, sc.1, ap.4

Sediu implementare proiecte: Str. Maramures, bl.21-21, sc.1, ap.3

Telefon: 0721016111

Email: cepir@yahoo.com